تغییر دهنده سبک

سبک رنگ را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
آموزش موسیقی آموزش

دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم در صنعت موسیقی


  • دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم در صنعت موسیقی
توضيحات
قیمت : قیمت در تماس
نوع : فروش
تاریخ : نوامبر 15, 2019
وضعیت : جدید
ضمانتنامه : نه
موقعیت : تهران

آموزش مجازی پارس نمایندگی تهران

آهنگساز کیست

آهنگ سازی معمولا شامل نت نویسی و ترکیب قطعات موسیقی به منظور اجرای ارکستر یا نوازنده می باشد. آهنگ ساز کسی است که آثار موسیقی را تالیف کرده و درواقع نویسنده ی موسیقی می باشد که با تسلط کامل بر علم موسیقی ، ایده ها و خلاقیت های فکری خود را در قالب نت های موسیقی به رشته ی تحریر در بیاورد . آهنگسازی صرفا ملودی ساختن نیست بلکه هر آهنگسازی مانند تمامی حرفه های علمی دیگر بایستی ، در مراکز آموزش موسیقی در رشته ی آهنگسازی شرکت کرده و از تمامی رشته های موسیقی از جمله ساز شناسی ، سازبندی ، پلی فونی ، هارمونی ، رهبری ارکستر اطلاع کافی داشته باشد

تمامی آهنگسازها معمولا بایستی در یک ساز به خوبی تسلط داشته باشند . در واقع در حیطه ی موسیقی به دلیل نیاز شدید به علم موسیقی و وسعت کار آهنگسازی ، از آهنگسازها به عنوان دائره المعارف موسیقی نام برده می شود .

وظایف آهنگساز

تولید و نوشتن ملودی و آهنگ برای گروه های موسیقی ، ارکسترها ، فیلم ها و … . آهنگساز باید از جدیدترین متدها و تغییرات موجود درعرصه ی موسیقی مطلع باشد. گوش دادن فعال به انواع آثار هنرمندان و آهنگ سازان برجسته ( چراکه برای الهام گرفتن در ساخت آهنگ جدید بسیار موثر است )

تدریس آهنگ سازی

اجرای ارکستر به عنوان رهبر یا نوازنده ی ارکستر

داشتن روحیه ی همکاری با تنظیم کنندگان ، نوازندگان و خوانندگان

داشتن تمرینات مداوم

آدرس سایت: elptehran.ir

تلفن مشاوره رایگان: 09381834121موقعیت
ارسال امتیاز شما

آگهی مرتبط
بالا