تغییر دهنده سبک

سبک رنگ را انتخاب کنید

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
خدمات خدمات سخت افزار و شبکه

دوره آموزش امنیت شبکه


  • دوره آموزش امنیت شبکه
توضيحات
قیمت : قیمت در تماس
نوع : فروش
تاریخ : نوامبر 15, 2019
وضعیت : جدید
ضمانتنامه : نه
موقعیت : تهران

آموزش مجازی پارس نمایندگی تهران

دوره آموزش امنیت شبکه

با توجه به اهمیت بسیار زیاد مبحث امنیت شبکه و موقعیت های شغلی بسیار زیاد و مطلوب کارشناسان امنیت شبکه در سال های اخیر دوره های آموزشی امنیت شبکه بااستقبال بسیار چشمگیر متقاضیان مواجه شده است . در همین راستا برخی مراکز معتبر آموزشی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی امنیت شبکه و ارائه گواهینامه امنیت شبکه کرده اند .

یکی از این مراکز معتبر آموزشی که در راستای پاسخگویی به نیاز های متقاضیان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی امنیت شبکه کرده اند مرکز آموزش مجازی پارس است . این مرکز با ارائه دوره های آموزشی امنیت شبکه به صورت مجازی و بسته های آموزشی فراگیران را با صرف کمترین زمان ، هزینه و انرژی در راستای رسیدن به اهداف خود یاری می کند .

فراگیران پس از شرکت در دوره های آموزشی امنیت شبکه مرکز آموزش مجازی پارس علاوه بر کسب دانش ، مهارت ، توانایی و قابلیتهای مورد نظر موفق به کسب مدرک امنیت شبکه معتبر از سوی این مرکز نیز خواهد شد .

با توجه به مزایای شرکت در دوره امنیت شبکه در مرکز آموزش مجازی پارس و همچنین با توجه بازار کار رو به رشد و پر ر ونق این رشته شرکت در این دوره های آموزشی به کلیه علاقه مندان به شدت توصیه می شود .

آدرس سایت: elptehran.ir

تلفن مشاوره رایگان: 09381834121موقعیت
ارسال امتیاز شما

بالا