درج آگهی ویژه

درج آگهی در سایت پارس آگهی رایگان است اما برای اینکه بتوانید در سایت پار آگهی، آگهی ویژه درج نمایید لازم است تا مبلغی را برای ستاره دار کردن آگهی های خود به حساب پار آگهی واریز نمایید.

 پرداخت آنلاین با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب

امکان پرداخت وجه آگهی ویژه بطور آنلاین و با استفاده از کارتهای عضو شتاب فراهم می باشد.
بعد از اینکه در سایت ثبت نام نمودید و با ایمیل و رمز عبور خود وارد شدید ، جهت درج آگهی ویژه ابتدا به صفحه درج آگهی بروید و اطلاعات آگهی را تکمیل نمایید سپس نوع آگهی ویژه را انتخاب نمایید تا گزینه پرداخت آنلاین برای شما فعال شود.
سپس روی دکمه ذخیره و ارسال برای تایید و پرداخت اینترنتی کلیک نمایید.
لازم به ذکر است که برای فعال شدن خرید اینترنتی کارت بانکی خود ، می بایست از طریق دستگاههای خود پرداخت رمز دوم کارت را فعال نموده باشید.

توسط  دستگاه های خودپرداز ATM

چنانچه دارای یکی از  کارتهای بانکی عضو  شتاب هستید با مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز (ATM ) بانک خود  می توانید در تمامی اوقات شبانه روز وجه آگهی ویژه را پرداخت نمایید. بانکهای   صادرات  – ملی  – پارسیان ( با کارت نقدی – هدیه – اینترنت) – اقتصاد نوین – کارآفرین – ملت – کشاورزی  – تجارت و پاسارگاد  عضو شتاب هستند.

برای واریز به حساب ایفروش به یکی از نزدیکترین دستگاه های خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود و یا تمامی شعب بانکهای صادرات یا ملی مراجعه و عملیات زیر را انجام دهید:

  • ابتدا کارت خود را وارد و رمز عبور را وارد نمایید
  • سپس از منوی موجود گزینه “انتقال وجه” را انتخاب نمایید
  • سپس گزینه “به کارت دیگر” را انتخاب کنید
  • حالا لازم است تا مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نمایید. مثلا اگر می خواهید آگهی ویژه 35 روزه در سایت قراردهید مبلغ 600,000  ریال را وارد نمایید و ویژه 40روزه 750,000  ریال و … و سپس کلید ورود را بزنید
  • سپس  لازم است تا یکی از شماره کارت های اختصاصی پار آگهی را وارد نمایید:
شماره کارت
به نام
در بانک
6219 8610 1939 9152
حمداله صحرانورد سیاهمزگی
بانک سامان
 • و سپس کلید ورود را بزنید
 • در نهایت دستگاه خود پرداز از شما می پرسد آیا می خواهید وجه را به حساب “حمداله صحرانورد سیاهمزگی” در “بانک سامان ” انتقال دهید شما گزینه “بلی” را انتخاب نمایید.
 • در رسیدی که برای شما چاپ می شود لطفا “شماره ارجاع” که در سطر دوم رسید موجود است را به همراه شماره کارت خود در فرم ثبت آگهی وارد نمایید تا پس از تایید آگهی شما ویژه شود .
  دقت نمایید که بعد از انتخاب ستاره ها در فرم آگهی روی پرداخت کارت به کارت یا حساب بانکی کلیک نمایید.

توسط  واریز به شماره حساب

 • از طریق اینترنت : شما می توانید به سایت بانکداری اینترنتی بانک مربوطه مراجعه و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر انتقال دهید سپس شماره ارجاع اینترنتی را در فرم ثبت آگهی وارد نمایید تا پس از تایید آگهی شما ویژه شود .
 • از طریق مراجعه به بانک : لطفا به یکی از بانکهای زیر شامل کلیه شعب مراجعه و مبلغ مورد نظر را واریز نمایید سپس شماره فیش مربوطه را در فرم ثبت آگهی وارد نمایید تا پس از تایید آگهی شما ویژه شود .
  دقت نمایید که بعد از انتخاب ستاره ها در فرم آگهی روی پرداخت کارت به کارت یا حساب بانکی کلیک نمایید.
شماره حساب
به نام
در بانک
814-888-2151557-1
حمداله صحرانورد سیاهمزگی
بانک سامان

ارسال آگهی ویژه و قرار گرفتن در معرض عالی

[price_modern_short_base section_bg=”gray” p_cols=”4″ woo_products=”%5B%7B%22product%22%3A%224327%22%7D%2C%7B%22product%22%3A%224326%22%7D%2C%7B%22product%22%3A%224325%22%7D%5D”]

بالا