• آموزش زبان پردازه‌نویسی متن باز (PHP)

آموزش زبان پردازه‌نویسی متن باز (PHP)

تهران

قیمت در تماس

قیمت : قیمت در تماس
نوع : فروش
تاریخ : آبان 24, 1398
وضعیت : جدید
موقعیت : تهران

توضيحات

آموزش مجازی پارس نمایندگی تهران

پی اچ پی (PHP) جزو پر طرفدارترین زبان‌های متن باز اسکریپت نویسی (Open Source) است، که بیشتر برای طراحی برنامه‌های سمت سرور یا به اصطلاح Back End Develop در وب‌ پویا (Dynamic) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

PHP مخفف PHP: Hypertext Preprocessor (پیش پردازنده فرامتن) می‌‌باشد. پی اچ پی از زبان های اسکریپت ‌نویسی تحت وب است. ساختار و کدنویسی در این زبان مشابه زبان سی (C) و زبان برنامه‌نویسی پرل (Perl) می‌‌باشد. شکل پذیری فوق العاده آن و نیز هماهنگی با اغلب بانک‌های اطلاعاتی از قبیل MySQL آن را به شدت قدرتمند و پرطرفدار کرده است. معروفترین نرم‌افزارهای تحت وب ایجاد شده با پی اچ پی عبارت‌اند از phpBB و SMF و Mambo و Joomla و PHPNuke و mybb ، WordPress و Drupal پی اچ پی می‌تواند یکی از بهترین جایگزین های زبان های ASP.NET و JSP و Perl می باشد.

سادگی استفاده از پی اچ پی و شباهت آن به زبان سی و پرل باعث شده که اغلب برنامه نویسان با تجربه در کوتاه ترین زمان برنامه های کاملی را ایجاد کنند. پی اچ پی تنها یک زبان اسکریپت نویسی نیست و با استفاده از PHP-GTK می‌توان برای طراحی برنامه های با ظاهر گرافیکی (GUI) و همچنین برنامه‌های خط فرمان همانند پرل یا پایتون از آن استفاده کرد. پی اچ پی امکان استفاده از انواع پایگاه‌های داده را از جمله MySQL ، اوراکل ، IBM DB2 ،Microsoft SQL Server ،PostgreSQL و SQLite با دستورهایی ساده فراهم ساخته است. پی اچ پی روی اکثر سیستم عامل‌های معروف از جمله لینوکس، ویندوز و Mac OSX و با اغلب وب سرورهای معروف، قابل اجراست.

آدرس سایت: elptehran.ir

تلفن مشاوره رایگان: 09381834121

موقعیت

تهران

Bids

*Your phone number will be show to post author
نوشتن نظر

ارسال پیام

ارسال پیام
مجموع پیشنهادات
0
بالاترین پیشنهاد
کمترین پیشنهاد
نکات ایمنی برای معامله
  1. برای دیدار با فروشنده از یک مکان امن استفاده کنید
  2.  از معاملات نقدی اجتناب کنید
  3.  از پیشنهادات غیر واقعی مراقب باشید
بالا